Sport

Četiri medalje za RK Radnički Sombor na Međunarodnom Kupu Srbije

• Prošlog vikenda, 2. marta u Beogradu, održan je Međunarodni Kup Srbije za kadete i pionire u rvanju grčko-rimskim stilom za dečake i devojčice. Rvači „Radničkog“ iz Sombora su nastupili sa osmoro takmičara i osvojili 4 medalje

Najuspešnija pionirka bila je Ivana Farago koja je u kategoriji do 38 kg osvojila srebrnu medalju. U uzrastu pionira Adrian Dobi osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 31kg.

Među kadetkinjama Nađa Liščević u kategoriji do 53 kg osvaja bronzu, kao i Kristian Dobi u kategoriji do 55kg koji je u poslednjim sekundama izgubio i propustio finalni meč. Bez medalja ostali su Srđan Todorović, Nemanja Nikolić, Simon Krstić i Milan Majski.

Medijska pažnja i pratnja: Novi Radio Sombor

*Novi Radio Sombor na vodećoj platformi radio stanica svih država sveta KeepOne Radio