Najnovije

Neuobičajeno toplo za ovo doba godine, temepratura do 19 stepeni

ilustracija : Srđan Ačanski, © AcanskiS  Radio-televizija Vojvodine

  • Ujutru po kotlinama i dolinama reka jugozapadne i južne Srbije očekuje se kratkotrajna magla, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.

Tokom dana biće pretežno sunčano, uz malu do umerenu oblačnost.

Duvaće slab i umeren vetar, ponegde i jak, južni i jugoistočni.

Najniža temperatura biće od -2 do 8 stepeni, a najviša dnevna od 16 do 19 stepeni.

U Novom Sadu će biti pretežno sunčano i toplo za ovaj period godine, uz malu do umerenu oblačnost.

Duvaće slab i umeren, južni i jugoistočni vetar.

Najniža temperatura biće oko 6 stepeni, a najviša dnevna oko 19.

U utorak će biti vetrovito i veoma toplo vreme uz najvišu dnevnu temperaturu od 16 do 19 stepeni, osim u Timočkoj Krajini gde će biti hladnije – oko 10 stepeni.

Duvaće umeren i jak južni i jugoistočni vetar koji će krajem dana biti u slabljenju. Tokom dana očekuje se postepeno naoblačenje sa zapada, koje će posle podne u severnim i zapadnim, a uveče i noću i u ostalim predelima usloviti kišu i lokalne pljuskove.

Od srede temperatura će biti u postepenom padu. U sredu se očekuje promenljivo oblačno vreme, ujutru i pre podne sa kišom u južnim, a posle podne i u ostalim predelima Srbije. Zatim će uslediti umereno do potpuno oblačno vreme, mestimično sa kišom, u četvrtak i kratkotrajnim lokalnim pljuskovima.

 

 

 

© AcanskiS

Novi Radio Sombor  

izvor: Radio-televizija Vojvodine

Medijska pažnja i pratnja: Novi Radio Sombor 

Tagovi: , ,

Povezani članci

Vozilo UKC Vojvodine pregazilo psa tokom protesta u Novom Sadu
48. Međunarodni sajam peradarstva

Kategorije

Izbornik