Извор: ФК Црвена звезда (crvenazvezdafk.com)
- Марко Арнаутовић званично је представљен као нови фудбалер Црвене звезде. На конференцији за медије истакао је да у клуб долази са јасним циљем – да постиже голове и да се докаже на терену.
У емотивном тренутку, Арнаутовић је заплакао говорећи о преминулом Синиши Михајловићу, нагласивши да му је био као брат и да су често разговарали управо о Звезди.
– Обећао сам му да ћу једног дана доћи. Ово је за њега – рекао је Арнаутовић.
Генерални директор Звезде Звездан Терзић поручио је да је долазак Арнаутовића снажна порука за читав регион и доказ да је клуб магнет за велика имена.
Навијачи су позвали све звездаше да у суботу испуне Маракану и подрже новог играча „црвено-белих“ на утакмици против ОФК Београда.
© AcanskiS Radio-televizija Vojvodine