Prikazivanje članaka po tagu raspored

* Selektor ženske reprezentacije Srbije Ljubomir Obradović objavio je spisak igračica na koje računa u kvalifikacionom turniru za Olimpijske Igre u Japanu, koji će od 19. do 21. marta biti održane u mađarskom Đeru

Nacionalna selekcija Srbije imaće priliku da se bori za dva mesta koja vode u Tokio, sa selekcijama Rusije, Mađarske i Kazahstana.

SPISAK KANDIDATKINJA ZA SASTAV ŽENSKE SENIORSKE REPRE3ENTACIJE SRBIJE

GOLMANI:

1. Katarina Tomašević, RK Šombatelj (Mađarska)
2. Jovana Risović, Krim Merkator (Slovenija)
3. Kristina Graovac, Bajer Leverkuzen (Nemačka)

LEVA KRILA:

4. Sanja Radosavljević, Vac (Mađarska)
5. Dijana Radojević, Cisniade (Rumunija)
6. Timea Milošević, Kišvarda (Mađarska)

PIVOTI:

7. Slađana Pop - Lazić, Brest (Francuska)
8. Dragana Cvijić, ĆSM Bukurešt (Rumunija)
9. Jovana Milojević, Zaglebije Lubin (Poljska)
10. Jelena Agbaba, Bekeščaba (Mađarska)


DESNA KRILA:

11. Katarina Krpež Šlezak, Rostov (Rusija)
12. Željka Nikolić, Vlčea (Rumunija)
13. Ana Kojić, Kastamonu (Turska)

BEKOVI:

14. Jovana Stoiljković, Šamberi (Francuska)
15. Jelena Trifunović, Vlčea (Rumunija)
16. Jovana Jovović, Buđaroš (Mađarska)
17. Marija Obradović, Mencingen (Nemačka)
18. Andrea Lekić, Budućnost (Crna Gora)
19. Jovana Kovačević, Baja Mare (Rumunija)
20. Tamara Radojević, Bekeščaba (Mađarska)
21. Kristina Liščević, Vlčea (Rumunija)
22. Jelena Lavko, Baja Mare (Rumunija)
23. Anđela Janjušević, Bazau (Rumunija)
24. Marina Dmitrović, Braila (Rumunija)

STRUČNI ŠTAB:

1. Ljubomir Obradović, selektor
2. Živojin Maksić trener
3. Strahinja Marković, fizoterapeut
4. Dragan Ilić, fizoterapeut
5. Siniša Đukić, video analiza
6. Milenko Savić, doktor

OKUPLjANjE I POČETAK PRIPREMA:
o U Staroj Pazovi, 14. marta do 18;30 časova u hotelu Srbija Luks, SC FSS Fudbalska 1.
PLAN PRIPREMA I PROGRAM UTAKMICA:
o trenažne aktivnosti, 15 - 18. mart
o put za Mađarsku, 18. marta i Kvalifikacioni turnir u Đeru od 19 - 21. marta.

Poznat je i raspored kvalifikacionog turnira u Đeru. Srpske rukometašice će, prvi put posle Seula 1988, imati priliku da se nađu na najvećoj svetskoj sportskoj smotri, a za to će morati da budu među dve najbolje na turniru.

Petak, 19. mart:
17:00 Mađarska - Kazahstan
20:00 Rusija - Srbija

Subota, 20. mart:
17:30 Mađarska - Srbija
20:30 Rusija - Kazahstan

Nedelja, 21. mart:
17:30 Srbija - Kazahstan
20:30 Mađarska - Rusija

Izvor: Rukometni savez Srbije

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

Kao i redovno do sada, donosimo nedeljni plan akcija dobrovoljnog davanja na teritoriji Vojvodine, krvi koji objavljuje pokrajinski Zavod za transfuziju krvi

~ . ~

02.09.2019. Ponedeljak

Petrohemija  Pančevo, od 8.30 do 12h

Vrbas, Crveni krst od 8 do 11h

Sv. Miletić, transfuziomobil će biti parkiran kod pijace, od 9 do 10.30h

Stanišić, transfuziomobil će biti parkiran na platou ispred Doma kulture, od 11.30 do 13h.

03.09. 2019. Utorak

Ruma, Crveni krst, od 8 do 11h

Kula, Mesna zajednica od 8 do 12h

Kulpin, Mesna zajednica od 8 do 10h

Bački Maglić, Dom  kulture, od 10.30- do 12.30h

04.09.2019. Sreda

Pančevo, Crveni krst, od  9 do 12h

Kovin, Crveni krst, od 9 do 12h

Sr. Mitrovica, tranfuziomobil će biti parkiran na Trgu Ćire Miletića, od 10 do 13h

05.09.2019. Četvrtak

Kikinda, Crveni krst, od  9 do 13h

Srbobran, Pozorištance, od 8 do 12h

Beočin, Tranfuziomobil će biti parkiran ispred Sportskog centra od 8 do 11h

06.09.2019 Petak

Prigrevica, tranfuziomobil će biti parkiran ispred zdravstvene stanice, od 9 do 11h

Sonta, tranfuziomobil će biti parkiran ispred zdravstvene stanice, od 12 do 13h

Bački Monoštor, TV sala doma kulture, od 10 do 11.30h

Sombor, Crveni krst, od 9 do 12h

07.09.2019. Subota

Zavod za transfuziju krvi Vojvodine, radi od 8 do 12 časova.

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

* Zavod za transfuziju krvi Vojvodine dostavio nam je raspored akcija davanja krvi na teritoriji pokrajine, za četvrtu sedmicu jula (22-26. VII) koji u potpunosti objavljujemo:

~ . ~

Ponedeljak, 22.06.2019.

BELA CRKVA, DOM ZDRVLJA, OD 10 DO 14H

OBROVAC, TRANSFUZIOMOBIL, OD 8 DO 10H

TOVARIŠEVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12H

INĐIJA, DOM ZDRAVLJA, OD 16 DO 19H

~ . ~

Utorak, 23.07.2019.

SELENČA, OSNOVNA ŠKOLA, OD 8 DO 9.30H

BAČKO NOVO SELO, OSNOVNA ŠKOLA, OD 10 DO 11.30H

TORNJOŠ, CRKVENA OPŠTINA, OD 8.30.DO 10H

BAČKI BREG, DOM ZDRAVLJA OD 11 DO 12H

PIVNICE, TRANSFUZIOMOBIL, OD 8 DO 10H

DESPOTOVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12.30H

~ . ~

Sreda, 24.07.2019.

PANČEVO, CRVENI KRST, 9-12H

NOVO MILOŠEVO, OSNOVNA ŠKOLA, OD 8.30 DO 11H

BOČAR, OSNOVNA ŠKOLA, OD 9 DO 10 H

~ . ~

Četvrtak, 25.07.2019.

SREMSKA MITROVICA, CRVENI KRST, OD 8.30 DO 11.30H

ZRENJANIN, CRVENI KRST, OD 8.30 DO 12H

STARA PAZOVA, TRANSFUZIOMOBIL ISPRED OPŠTINE, OD 8 DO 14H

~ . ~

Petak, 26.07.2019.

ODŽACI, SPORTSKI CENTAR, OD 9 DO 14H

KARAVUKOVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 9 DO 10H

SRPSKI MILETIĆ, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12H

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

* Molimo korisnike koji su na rasporedu u petak 26. aprila, da komunalni otpad iz svojih domaćinstava iznesu na uobičajena mesta dan ranije, kako bi se komunalnim vozilima JKP „Čistoće“ sakupio i transportovao na deponiju „Rančevo“. Ovaj raspored se odnosi na korisnike u Gradu i naseljenim mestima - kažu u ovom somborskom javnom komunalnom preduzeću

Takođe, korisnici u MZ „Venac“ i sve ulice unutar Venaca, koji su na rasporedu u ponedeljak 29. aprila, komunalni otpad iz domaćinstava trebaju da iznesu dan kasnije od uobičajenog rasporeda tj. u utorak 30 aprila.

Raspored za korisnike u utorak, proticaće po uobičajenom planu.

Aktivnosti „Meseca čistoće“ teku po objavljenom planu i rasporedu kako je to navedeno na sajtu preduzeća.

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u JKP Čistoća

* Tokom 2018. godine Odeljenje inspekcije i komunalne policije Gradske uprave grada Sombora, realizovaće permanentni inspekcijski i komunalno-inspekcijski nadzor u svim naseljenim mestima na teritoriji grada Sombora

Već tokom marta, lica ovlašćena za inspekcijski nadzor posetiće sva somborska sela i građani će imati priliku da na licu mesta, neposredno, komunalnim policajcima ukažu na komunalne probleme u svom selu.

Odeljenje inspekcije i komunalne policije nadzor u selima će obavljati prema sledećem rasporedu:

–          07.  mart  –  Stapar i Doroslovo

–          08. mart – Čonoplja

–          14. mart – Kljajićevo i Telečka

–          15. mart – Stanišić i Riđica

–          21. mart – Svetozar Miletić i Aleksa Šantić

–          22. mart – Gakovo i Rastina

–          28. mart – Bački Breg i Kolut

–          29. mart – Bezdan i Bački Monoštor

Odeljenje inspekcije poziva građane svih somborskih sela da prijave sa kojim komunalnim problemima se suočavaju, bilo da su u pitanju problemi koji se odnose na korišćenje i održavanje javnih i zelenih površina, zauzeće javnih površina ili odvođenje atmosferskih voda, zatrpavanje atmosferskih kanala, problemi oko iznošenja smeća ili divljih deponija, ruševnih objekata i drugih problema.

Uočene probleme građani mogu da prijave u svojoj mesnoj zajednici (lično, putem telefona, pisanim putem ili putem elektronske pošte) ovlašćenim licima za vreme njihovog boravka u selu, kao i Odeljenju inspekcije i komunalne policije pisanim putem na adresu: Trg cara Uroša 1, 25000 Sombor, na telefon: 025 468 241, ili putem elektronske pošte na e-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

Izvor: Poslovi informisanja i odnosa sa javnošću

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

Raspored za  ponedeljak  10.07.2017.

Pioniri

20:00 Adverting D.O.O. : Kljajićevo

Seniori

20:50 Salaš u ♥ grada (E2) : Dođoši (E4)

21:40   Cvetex ( F3)  : Apoteka Cvejić (F2)

Raspored za  utorak  11.07.2017.

Seniori

20:00   I Polufinalna utakmica

Pioniri

20:50 Pioniri finale

21:25  Proglašenje pobednika

Seniori

21:40   II Polufinalna utakmica

...........................................................

Stanje na tabelama:

s e n i o r i 

E GRUPA

 

Ime ekipe

pobede

nerešeno

poraz

golovi

bodovi

SALAŠ U ♥ GRADA

1

0

0

4:1

3

DOĐOŠI

0

1

0

1:1

1

SAN MARINO

0

1

1

2:5

1

 

F GRUPA

 

Ime ekipe

pobede

nerešeno

poraz

golovi

bodovi

PRIJATELJI

FUDBALA

2

0

1

9:7

6

TEPKOS

2

0

1

12:10

6

CVETEX

1

0

1

5:4

3

APOTEKA CVEJIĆ

0

0

2

3:8

0

 

 p i o n i r i

Kljajićevo : Adverting D.O.O.                       0:4

Poliklinika Stojačić  : Banditi                        1:3

Kljajićevo : Banditi                                     6:3

Adverting D.O.O. : Poliklinika Stojačić          3:0

Adverting D.O.O. : Banditi                          2:1

Poliklinika Stojačić : Kljajićevo                     1 :2

Banditi : Adverting D.O.O.                          0:2

Kljajićevo : Poliklinika Stojačić                     3:0

Banditi : Kljajićevo                                     1:0

Adverting D.O.O. : Poliklinika Stojačić          3:0

Banditi  : Poliklinika Stojačić                       3:0

 

Ime ekipe

br. utakmica

pobede

nereseno

poraz

golovi

gol razlika

bodovi

1.

Adverting D.O.O.

5

5

0

0

14:1

+13

15

2.

Kljajićevo

5

3

0

2

11:9

+2

9

3.

Banditi

6

3

0

3

11:11

0

9

4.

Poliklinika Stojačić

6

0

0

6

2:17

-15

0

 

 

 

 

 

Kontakt

Venac Stepe Stepanovića 9 (kancelarija) Ivana Kosančića 19 (redakcija, sedište) 25000 Sombor, Srbija

e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefon: +381-25-510-16-41
Mobilni: +381-65-8-675-445

Portal:

http://noviradiosombor.com

Internet radio: Novi Radio Sombor

http://www.omiljeniradio.com/index.php/radio-uzivo-online-srbija/1130-novi-radio-sombor-uzivo-online.html 

POSTANITE SARADNICI

Svi koji želite, možete da postanete saradnici Novog Radio Sombora, bilo gde da živite i boravite.

Izaberite oblast, pošaljite vest, informaciju, fotografije.

Dobrodošli saradnici u marketingu i oglašavanju!

Javite se na e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefon: +381-65-8-675-445

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…