Prikazivanje članaka po tagu raspored

* Tridesetu godinu zaredom, Narodno pozorište Sombor Vas poziva na Pozorišni maraton. Kao i svaki put do sada, pripremili smo izuzetno kvalitetan i atraktivan program kako bismo i ove godine bili bolji od prethodne - javljaju u somborskom teatru

U pojedinačnoj prodaji, cena ulaznica za sve predstave iznosi 13.500 dinara.

Kompleti karata i specijalni popusti

  • KOMPLET BR. 1 sadrži ulaznice za sve predstave i besplatnu ulaznicu za premijeru predstave MILEVA 10.000 dinara
  • KOMPLET BR. 2 sadrži ulaznice za sve predstave i besplatnu ulaznicu za premijeru predstave MILEVA (bez predstava za decu) 9.040dinara
  • KOMPLET BR. 3 sadrži ulaznice za sve predstave od 22.00 časa i kasnije  2.800 dinara
  • KOMPLET BR. 4 sadrži ulaznice za sve predstave za decu 960 dinara

 

RASPORED PREDSTAVA NA 30TOM POZORIŠNOM MARATONU

 

UTORAK, 7. JUN

  • 2000 VELIKA SCENA Tijana Grumić, Olga Dimitrijević, Vedrana Klepka, Vedrana Božinović, Minja Bogavac MILEVA režija: Anita Tonik, Narodno pozorište Sombor u koprodukciji sa Sterijinim pozoijem, Novi Sad i Fondacijom „Novi Sad - Evropska prestonica kulture 2022."premijera

SREDA, 8. JUN

  • SVEČANO OTVARANJE 30. POZORIŠNOG MARATONA
  • 19-00 VELIKA SCENA Dušan Kovačević, BALKANSKI ŠPIJUN režija: Tatjana Mandić Rigonat Narodno pozorište u Beogradu
  • 21:30 STUDIO 99 Branislav Nušić, SUMLJIVO LICE režija: Milan Nešković Narodno pozorište Priština
  • 23:00 Velika scena, LIJEVO, DESNO GLUMAC, monodrama Zijaha Sokolovića • ftgoart, Beograd

ČETVRTAK, 9. JUN

  • 11:00 VELIKA SCENA Po motivima bajke H.K. Andersena po tekstu Natašellić RUŽNO PAČE režija: Zoran Lozanać • lutkarska predstava za decu 4+ Kruševačko pozorište
  • 18:00 FOAJE Promocija monografije „Milivoje Živanović"
  • 19:00 Velika scena Đorđe Lebović, LUTKA SA KREVETA BROJ 21, režija: Slobodan Branković, Srpsko narodno pozorište, Novi Sad, Kulturni centar Pančevo, BEO ART i Savez dramskih umetnika Vojvodine
  • 20:30 STUDIO 99 Po motivima priče Branka Đurića ŠTA ĆEMO SAD? režija: Erol Kadić Yugoart, Beograd
  • 22:00 (ELIKA SCENA Rumena Bužarovska MOJ MUZ režija: Jovana Tomić Jugoslovensko dramsko pozorište, Beograd

PETAK, 10. JUN

  • 11:00 VELIKA SCENA Astrid Lindegren, PIPI DUGA ČARAPA, dramatizacija i režija: Veselin Bojdev, predstava za decu 4+, Dečje pozorište • Dj ečje kazalište • Gy ermekszin haz Subotica
  • 18:00 STUDIO 99 Promocija autobiografske knjige Feđe Štuka na „ Blank"
  • 19:00 VELIKA SCENA Po romanu Aleksandra Tišme UPOTREBA ČOVEKA režija: Boris Liješević Novi tvrđava Teatar, Novosadsko pozorište/ Ujvideki Szinhaz. Grad teatar Budva, East West Centar, Sarajevo
  • 21:00 STUDIO 99 KAKO MISLIŠ MENE NEMA?!, tekst i režija: Ivica Boban • Exit Teatar, Zagreb
  • 23:00 VELIKA SCENA Autorski projekat, Marka Grubića i Milene Bogavac, UDARNA VEST režija: Milena Bogavac Trinidad d.o.oNovi Sad u koprodukciji sa Kulturnim centrom Grad, Beograd

SUBOTA, 11. JUN

  • 11:00 VELIKA SCENA Po romanu Aleksandra Popovića, SUDBINA JEDNOG ČARLIJA, režija: Ana Tomović • mjuzikl za decu 5+ Malo pozorište,, Duško Radović" Beograd
  • 19:00 VELIKA SCENA Nina Rejn PRISTANAK,režija: Nebojša Bradić • Atelje 212, Beograd
  • 21:30 STUDIO 99 Promocija knjige „Stovarište"Sergeja Trifun ovića
  • 23:30 VELIKA SCENA IBI THE GREAT, autorska predstava Andraša Urbana po drami Alfreda Zarija „Kralj Ibi"• Narodno pozorište Sombor
  • SVEČANO ZATVARANJE 30. POZORIŠNOG MARATONA, CVETNI UDAR

DOBRO DOŠLI

informacije i rezervacije ulaznica: 025/436373 i 062/248020
radno vreme biletarnice je radnim danom od 10 do
14 i od 18 do 20 časova

subotom od 10 do 13 i od 18 do 20 časova
onlajn prodaja ulaznica - od 23. Maja

Media attention and coverage: Novi Radio Sombor

(All copyrights of any further publication of this section and its entire content posted on the portal of Novi Radio Sombor without the request and permission of any party or individual are protected and retained by all relevant legal mechanisms)

pictures edit

accompanied by: Srdjan Acanski, B.Sc.

Objavljeno u Prva vest

* U akciji “Mesec čistoće”, koja će proticati tokom marta, aprila i maja, biće odnošen sav otpad od uređenja javnih površina ispred objekata i otpad iz dvorišta: kabasti, biorazgradivi, baštenski i manje količine građevinskog otpada

Akcijom je obuhvaćeno 350 ulica, a otpad se od svih učesnika akcije odnosi besplatno. U toku akcije će biti sanirane divlje deponije koje se nalaze u datim ulicama. Svi učesnici akcije su dužni, navodi na svom sajtu Javno komunalno preduzeće "Čistoća" Sombor, da najranije 24 časa pre termina predviđenog rasporedom, pripreme i iznesu ispred objekata stanovanja sav otpad i pridržavaju se datog rasporeda.

Prilikom odlaganja otpada neophodno je da učesnici akcije vode računa o mogućnosti pristupa i manipulacije radnim mašinama sa otpadom pripremljenim za prikupljanje i transport. Zabranjeno je odlaganje otpada u šančeve, uz bandere, kao i na javne saobraćajnice i pešačke staze.

RASPORED ODNOŠENJA OTPADA:

PONEDELJAK 28. MART

1. CENTRALA 2. BUKOVAC 3. VENAC PETROVE GORE

UTORAK 29. MART

1. APATINSKI PUT 2. KNEZA MILOŠA 3. SONĆANSKI PUT 4. MAKSIMA GORKOG 5. MOSTARSKA 6. J. FLOZBERGERA 7. JORGOVANSKA 8. ILIJE BIRČANINA

SREDA 30. MART

1. DALMATINSKA 2. ĐURE DANIČIĆA 3. DUJE MARKOVIĆA 4. ŠKOLSKA 5. P. PRERADOVIĆA 6. BOŽIDARA ADŽIJE 7. A. ŠARČEVIĆA 8. AUGUSTA CESARCA 9. DUBROVAČKA 10. D. STANIČKOVA 11. P. ATANACKOVIĆA

ČETVRTAK 31. MART

1. JOVANA POPOVIĆA 2. LIPOV LAD 3. JOVANA SKERLIĆA 4. AUGUSTA ŠENOE 5. STEVANA MOKRANJCA 6. Ž. J. ŠPANCA 7. Dr RADIVOJA SIMONOVIĆA 8. MILANA I NIKOLE KUNIĆA 9. ROZE LUKSEMBURG 10. BRAĆE RIBNIKAR 11. IVE ANDRIĆA 12. NEZNANOG JUNAKA 13. VUKICE MITROVIĆ 14. HEROJA KARPOŠA 15. VASE PELAGIĆA 16. SERDAR JANKA VUKOTIĆA 17. ROKOVAČKI PUT 18. I. GARAŠANINA

PETAK 1. APRIL

1. A. ČARNOJEVIĆA 2. BELOG GOLUBA 3. S. RADOSAVLJEVIĆA 4. MITE POPOVIĆA 5. VOJNIČKA 6. ALEKSE ŠANTIĆA 7. B. NUŠIĆA 8. SPORTSKA 9. STAPARSKI PUT 10. 21.OKOTOBAR 11. FILIPA KLJAIĆA 12. SONJE MARINKOVIĆ 13. PODGORIČKA 14. ŽARKA ZRENJANINA 15. STANKA OPSENICE 16. JOVANA CVIJIĆA 17. BORE STANKOVIĆA 18. JOSIFA PANČIĆA

PONEDELJAK 4. APRIL

1. PRVOMAJSKI BULEVAR 2. JNA 3. FRUŠKOGORSKA 4. GRUJE DEDIĆA 5. S.V. ČIČE 6. PROTE M. NENADOVIĆA 7. ALEKSE DUNDIĆA 8. KANARINSKA 9. IVANA PARČETIĆA 10. BALA IŠTVANA 11. MILETE PROTIĆA 12. VI LIČKE 13. BENJA ANTALA 14. CARA DUŠANA

UTORAK 5. APRIL

1. ŠTROSMAJEROVA 2. TEKSTILNA 3. I. G. KOVAČIĆA 4. BORAČKA 5. VLADIKE NIKOLAJA 6. FRANJE RAČKOG 7. SIVAČKI PUT 8. ADI ENDREA 9. ČIHAŠ BENE 10. JUHAS ŠANDORA 11. RUŽICE RIP 12. LIVADSKA

SREDA 6. APRIL

1. IVE LOLE RIBARA 2. RADIVOJA ĆIRPANOVA 3. PRIZRENSKA 4. SVETOG SAVE 5. VUJADINA SEKULIĆA 6. BANATSKA 7. SAVE KOVAČEVIĆA 8. OGNJENA PRICE 9. PETRA KOČIĆA 10. BAČVANSKA 11. SREMSKA

ČETVRTAK 7. APRIL

1. BEOGRADSKA 2. B. RADIČEVIĆA 3. BLAGOJEVIĆEVA 4. Dr Đ. LAZIĆA 5. JADRANSKA 6. IVANA GUNDULIĆA

PETAK 8. APRIL

1. VERE GUCUNJE 2. STEVANA SINĐELIĆA 3. VUKA KARADŽIĆA 4. MITE PETROVIĆA 5. VOJISLAVA ILIĆA 6. KOSOVSKA

PONEDELJAK 11. APRIL

1. MILOŠA OBILIĆA 2. ČONOPLJANSKI PUT 3. DVORSKA 4. SLAVONSKA 5. BARANJSKA 6. VODOVODSKA 7. BANJALUČKA 8. STEFANA DEČANSKOG 9. ARHIĐAKONA STEFANA

UTORAK 12. APRIL

1. LIČKA 2. BOGOLJUBA JEFTIĆA 3. VOJISLAVA BAKIĆA 4. BRAĆE LUKAČEV 5. ŽARKA ĐUROŠEVA 6. MILKE GRGUROV 7. NIKE GRUJIĆA 8. STEVANA SREMCA 9. MITE VASILJEVIĆA 10. MITE KALIĆA

SREDA 13. APRIL

1. PARTIZANSKA 2. JUG BOGDANA 3. TANASKA RAJIĆA 4. RADNIČKA 5. HAJDUK VELJKA 6. MARKA KRALJEVIĆA

ČETVRTAK 14. APRIL

1. VOJVOĐANSKA 2. RADIŠIĆEVA 3. SVETOZARA MILETIĆA 4. VIŠNJIĆEVA 5. KARAĐORĐEVA 6. ŽELEZNIČKA

UTORAK 19. APRIL

1. V.S.STEPANOVIĆA 2. V.Ž.MIŠIĆA 3. V.P.BOJOVIĆA 4. V.R.PUTNIKA 5. N.VUKIĆEVIĆA 6. V.PETROVIĆA 7. ZLATNE GREDE 8. ČITAONIČKA 9. A.MRAZOVIĆA 10. MIRNA 11. PARISKA 12. D.OBRADOVIĆA 13. LAZE KOSTIĆA 14. NJEGOŠEVA 15. PECE PETROVIĆA 16. TRG CARA LAZARA 17. TRIFKOVIĆEV TRG 18. VASILIJA KOVAČIĆA 19. ZMAJ JOVINA 20. KRALJA PETRA PRVOG

SREDA 20. APRIL

1. KONJOVIĆEVA 2. VASE STAJIĆA 3. SKOPLJANSKA 4. KAMENKA GAGRČINA 5. MILANA TOPLICE 6. IVANA KOSANČIĆA 7. BRAĆE ĐULINAC

ČETVRTAK 21. APRIL

1. IVANA MILUTINOVIĆA 2. JAŠE IGNJATOVIĆA 3. SOLUNSKIH BORACA 4. SIME MATAVULJA 5. DUNAVSKA 6. ĐURE SALAJA 7. SLOBODANA MACURE 8. KAPETANOVA 9. IVANA CANKARA 10. SARAJEVSKA 11. VINOGRADSKA 12. MALA

UTORAK 26. APRIL

1. XII V. UDARNE BRIGADE 2. PETRA DRAPŠINA 3. POŽAREVAČKA 4. VLADE ĆETKOVIĆA 5. MAJORA ILIĆA BAJKE 6. ŠIKARSKI PUT 7. VELJKA ČUBRILOVIĆA 8. NIKOLAJA ŠIMIĆA 9. MITE CENIĆA 10. TOME ROKSANDIĆA 11. D. RADOVIĆA 12. V. MIĆUNOVIĆA 13. BRKIĆ ĐORĐA 14. I. MAŽURANIĆA 15. IZLETNIČKA

SREDA 27. APRIL

1. MONOŠTORSKA 2. PINKIJEVA 3. MIHAJLA PUPINA 4. STERIJINA 5. NIKOLE TESLE 6. MILUTINA BOJIĆA 7. OTONA ŽUPANČIĆA 8. ĐURE JAKŠIĆA 9. STEVANA SEMZE 10. VALJEVSKA 11. KRATKA

ČETVRTAK 28. APRIL

1. UROŠA PREDIĆA 2. PERE SEGEDINCA 3. NIKOLE PAŠIĆA 4. PETRA DESPOTOVIĆA 5. MOSKOVSKA 6. MEŠE SELIMOVIĆA 7. JOVANA DUČIĆA 8. MAJORA GAVRILOVIĆA 9. MILOŠA CRNJANSKOG

PETAK 29. APRIL

1. BATINSKA 2. STANKA PAUNOVIĆA 3. SLOBODANA BAJIĆA 4. JURIJA GAGARINA 5. VLAHA BUKOVCA 6. BLAGOJA PAROVIĆA 7. GAVRILA PRINCIPA 8. JASNA POLJANA 9. BANIJSKA 10. DINARSKA 11. IGMANSKA 12. ROMANIJSKA 13. LOVAČKA 14. OMLADINSKA 15. JANKA VESELINOVIĆA 16. BEZDANSKI PUT

SREDA 4. MAJ

1. MATIJE GUPCA 2. SIMELE ŠOLAJE 3. 22. DECEMBRA 4. PANONSKA 5. UJEDINJENIH NACIJA 6. ISIDORE SEKULIĆ 7. JOSIĆKI PUT 8. ŠUMADIJSKA 9. M. RADAKOVIĆA 10. VLADIMIRA NAZORA 11. GEORGI DIMITROVA 12. BLAŠKA MARKOVIĆA 13. IVANA ANTUNOVIĆA 14. D. MUDRAKA 15. S.ALJENDEA 16. M. TEPIĆA 17. PAVLA VUJISIĆA 18. MIODRAGA PETROVIĆA ČKALJE 19. ZANATSKA

ČETVRTAK 5. MAJ

1. TOZE MARKOVIĆA 2. ERNESTA KIŠA 3. RADE DRAKULIĆA 4. SUBOTIČKA 5. RADE KONČARA 6. NIKE MAKSIMOVIĆA 7. 8. MARTA 8. SUVAJSKA 9. MARIJE BURSAĆ 10. SLAVUJEV VENAC

PETAK 6. MAJ

1. MILANA RAKIĆA 2. ĐORĐA NATOŠEVIĆA 3. JOCE LALOŠEVIĆA 4. RADIVOJA KORAĆA 5. PRIJEDORSKA 6. BALKANSKA 7. ZRMANJSKA 8. VELEBITSKA 9. HADŽI SVETIĆA 10. BOŠKA BUHE 11. JOSIFA MARINKOVIĆA 12. GAKOVAČKI PUT 13. KANALSKA 14. BOSANSKA 15. RATARSKA 16. RADOJA DOMANOVIĆA 17. BRAĆE PEJAK 18. BOŠKA TUCIĆA 19. ŽIVKA MAŠIĆA 20. BRANKA ĆOPIĆA 21. DUŠANA ĆUBIĆA 22. EUGENA KOČIŠA 23. LJUBICE ODADŽIĆ 24. RADE MARJANCA 25. DUŠANA VUKASOVIĆA DIOGENA 26. BRAĆE MILADINOV 27. STAROG VUJADINA 28. STARINE NOVAKA 29. BRANKA ŽIŽIĆA 30. ZORANA GOMIRCA 31. RADIVOJA KRSTIĆA 32. STEVANA BELJANSKOG 33. SLAVKA RADANOVA 34. VILMOŠA ŠPAJDLA 35. MIROSLAVA ANTIĆA 36. MARINKA PLAVŠIĆA 37. VII VOJV. UDARNE BRIGADE 38. SREMSKOG FRONTA 39. PROLETERSKA 40. D. VASILJEVA 41. CRVENE RUŽE 42. MILENKA STRIČEVIĆA 43. BOŠKA VREBALOVA 44. CVETNA 45. OBZIRSKIH ŽRTAVA 46. SUBOTIČKI PUT 47. PAVLOVIĆA SALAŠ

Medijska pažnja i pratnja: Novi Radio Sombor

(Sva autorska prava eventualnog daljeg objavljivanja ove rubrike i njenog celovitog sadržaja postavljeno na portalu Novog Radio Sombora bez upita i dozvole bilo koje strane ili pojedinca zaštićena i zadržana svim relevantnim pravnim mehanizmima)

Objavljeno u Prva vest

* Selektor ženske reprezentacije Srbije Ljubomir Obradović objavio je spisak igračica na koje računa u kvalifikacionom turniru za Olimpijske Igre u Japanu, koji će od 19. do 21. marta biti održane u mađarskom Đeru

Nacionalna selekcija Srbije imaće priliku da se bori za dva mesta koja vode u Tokio, sa selekcijama Rusije, Mađarske i Kazahstana.

SPISAK KANDIDATKINJA ZA SASTAV ŽENSKE SENIORSKE REPRE3ENTACIJE SRBIJE

GOLMANI:

1. Katarina Tomašević, RK Šombatelj (Mađarska)
2. Jovana Risović, Krim Merkator (Slovenija)
3. Kristina Graovac, Bajer Leverkuzen (Nemačka)

LEVA KRILA:

4. Sanja Radosavljević, Vac (Mađarska)
5. Dijana Radojević, Cisniade (Rumunija)
6. Timea Milošević, Kišvarda (Mađarska)

PIVOTI:

7. Slađana Pop - Lazić, Brest (Francuska)
8. Dragana Cvijić, ĆSM Bukurešt (Rumunija)
9. Jovana Milojević, Zaglebije Lubin (Poljska)
10. Jelena Agbaba, Bekeščaba (Mađarska)


DESNA KRILA:

11. Katarina Krpež Šlezak, Rostov (Rusija)
12. Željka Nikolić, Vlčea (Rumunija)
13. Ana Kojić, Kastamonu (Turska)

BEKOVI:

14. Jovana Stoiljković, Šamberi (Francuska)
15. Jelena Trifunović, Vlčea (Rumunija)
16. Jovana Jovović, Buđaroš (Mađarska)
17. Marija Obradović, Mencingen (Nemačka)
18. Andrea Lekić, Budućnost (Crna Gora)
19. Jovana Kovačević, Baja Mare (Rumunija)
20. Tamara Radojević, Bekeščaba (Mađarska)
21. Kristina Liščević, Vlčea (Rumunija)
22. Jelena Lavko, Baja Mare (Rumunija)
23. Anđela Janjušević, Bazau (Rumunija)
24. Marina Dmitrović, Braila (Rumunija)

STRUČNI ŠTAB:

1. Ljubomir Obradović, selektor
2. Živojin Maksić trener
3. Strahinja Marković, fizoterapeut
4. Dragan Ilić, fizoterapeut
5. Siniša Đukić, video analiza
6. Milenko Savić, doktor

OKUPLjANjE I POČETAK PRIPREMA:
o U Staroj Pazovi, 14. marta do 18;30 časova u hotelu Srbija Luks, SC FSS Fudbalska 1.
PLAN PRIPREMA I PROGRAM UTAKMICA:
o trenažne aktivnosti, 15 - 18. mart
o put za Mađarsku, 18. marta i Kvalifikacioni turnir u Đeru od 19 - 21. marta.

Poznat je i raspored kvalifikacionog turnira u Đeru. Srpske rukometašice će, prvi put posle Seula 1988, imati priliku da se nađu na najvećoj svetskoj sportskoj smotri, a za to će morati da budu među dve najbolje na turniru.

Petak, 19. mart:
17:00 Mađarska - Kazahstan
20:00 Rusija - Srbija

Subota, 20. mart:
17:30 Mađarska - Srbija
20:30 Rusija - Kazahstan

Nedelja, 21. mart:
17:30 Srbija - Kazahstan
20:30 Mađarska - Rusija

Izvor: Rukometni savez Srbije

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

Kao i redovno do sada, donosimo nedeljni plan akcija dobrovoljnog davanja na teritoriji Vojvodine, krvi koji objavljuje pokrajinski Zavod za transfuziju krvi

~ . ~

02.09.2019. Ponedeljak

Petrohemija  Pančevo, od 8.30 do 12h

Vrbas, Crveni krst od 8 do 11h

Sv. Miletić, transfuziomobil će biti parkiran kod pijace, od 9 do 10.30h

Stanišić, transfuziomobil će biti parkiran na platou ispred Doma kulture, od 11.30 do 13h.

03.09. 2019. Utorak

Ruma, Crveni krst, od 8 do 11h

Kula, Mesna zajednica od 8 do 12h

Kulpin, Mesna zajednica od 8 do 10h

Bački Maglić, Dom  kulture, od 10.30- do 12.30h

04.09.2019. Sreda

Pančevo, Crveni krst, od  9 do 12h

Kovin, Crveni krst, od 9 do 12h

Sr. Mitrovica, tranfuziomobil će biti parkiran na Trgu Ćire Miletića, od 10 do 13h

05.09.2019. Četvrtak

Kikinda, Crveni krst, od  9 do 13h

Srbobran, Pozorištance, od 8 do 12h

Beočin, Tranfuziomobil će biti parkiran ispred Sportskog centra od 8 do 11h

06.09.2019 Petak

Prigrevica, tranfuziomobil će biti parkiran ispred zdravstvene stanice, od 9 do 11h

Sonta, tranfuziomobil će biti parkiran ispred zdravstvene stanice, od 12 do 13h

Bački Monoštor, TV sala doma kulture, od 10 do 11.30h

Sombor, Crveni krst, od 9 do 12h

07.09.2019. Subota

Zavod za transfuziju krvi Vojvodine, radi od 8 do 12 časova.

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

* Zavod za transfuziju krvi Vojvodine dostavio nam je raspored akcija davanja krvi na teritoriji pokrajine, za četvrtu sedmicu jula (22-26. VII) koji u potpunosti objavljujemo:

~ . ~

Ponedeljak, 22.06.2019.

BELA CRKVA, DOM ZDRVLJA, OD 10 DO 14H

OBROVAC, TRANSFUZIOMOBIL, OD 8 DO 10H

TOVARIŠEVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12H

INĐIJA, DOM ZDRAVLJA, OD 16 DO 19H

~ . ~

Utorak, 23.07.2019.

SELENČA, OSNOVNA ŠKOLA, OD 8 DO 9.30H

BAČKO NOVO SELO, OSNOVNA ŠKOLA, OD 10 DO 11.30H

TORNJOŠ, CRKVENA OPŠTINA, OD 8.30.DO 10H

BAČKI BREG, DOM ZDRAVLJA OD 11 DO 12H

PIVNICE, TRANSFUZIOMOBIL, OD 8 DO 10H

DESPOTOVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12.30H

~ . ~

Sreda, 24.07.2019.

PANČEVO, CRVENI KRST, 9-12H

NOVO MILOŠEVO, OSNOVNA ŠKOLA, OD 8.30 DO 11H

BOČAR, OSNOVNA ŠKOLA, OD 9 DO 10 H

~ . ~

Četvrtak, 25.07.2019.

SREMSKA MITROVICA, CRVENI KRST, OD 8.30 DO 11.30H

ZRENJANIN, CRVENI KRST, OD 8.30 DO 12H

STARA PAZOVA, TRANSFUZIOMOBIL ISPRED OPŠTINE, OD 8 DO 14H

~ . ~

Petak, 26.07.2019.

ODŽACI, SPORTSKI CENTAR, OD 9 DO 14H

KARAVUKOVO, TRANSFUZIOMOBIL, OD 9 DO 10H

SRPSKI MILETIĆ, TRANSFUZIOMOBIL, OD 11 DO 12H

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u Prva vest

* Molimo korisnike koji su na rasporedu u petak 26. aprila, da komunalni otpad iz svojih domaćinstava iznesu na uobičajena mesta dan ranije, kako bi se komunalnim vozilima JKP „Čistoće“ sakupio i transportovao na deponiju „Rančevo“. Ovaj raspored se odnosi na korisnike u Gradu i naseljenim mestima - kažu u ovom somborskom javnom komunalnom preduzeću

Takođe, korisnici u MZ „Venac“ i sve ulice unutar Venaca, koji su na rasporedu u ponedeljak 29. aprila, komunalni otpad iz domaćinstava trebaju da iznesu dan kasnije od uobičajenog rasporeda tj. u utorak 30 aprila.

Raspored za korisnike u utorak, proticaće po uobičajenom planu.

Aktivnosti „Meseca čistoće“ teku po objavljenom planu i rasporedu kako je to navedeno na sajtu preduzeća.

Medijska pratnja: Novi Radio Sombor

Objavljeno u JKP Čistoća
Strana 1 od 2

       

Kontakt

Venac Stepe Stepanovića 9 (kancelarija) Ivana Kosančića 19 (redakcija, sedište) 25000 Sombor, Srbija

e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefon: +381-25-510-16-41
Mobilni: +381-65-8-675-445

Portal:

http://noviradiosombor.com

Internet radio: Novi Radio Sombor

http://www.omiljeniradio.com/index.php/radio-uzivo-online-srbija/1130-novi-radio-sombor-uzivo-online.html 

POSTANITE SARADNICI

Svako ko želi, može da postane saradnik Novog Radio Sombora, bilo gde da živite i boravite.

Izaberite oblast koja vam je bliska, pošaljite vest, informaciju, fotografije, istražite.

Postanite dopisnik, iz svog mesta gde trenutno ili trajno boravite, svoje države. 

Dobrodošli saradnici u marketingu, menadžmentu i oglašavanju!

Javite se na e-mail:

office@noviradiosombor.com

Telefoni: +381-65-8-675-445

+381 25 510-1641

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…