* Od 7. do 10. decembra na Kopaoniku, u hotelu Angella, biće održana Konferencija “Preduzetnice u akciji“ koja će okupiti 100 žena iz Srbije i regiona u organizaciji Udruženja Educom a uz podršku Razvojna agencija Srbije i Privredne komore Srbije
Tokom četiri dana, preduzetnice će imati priliku da rade na svojim poslovnim veštinama kao i na ličnim, kroz raznovrsne radionice i predavanja. Ono što je najvažnije u poslovanju tokom ove Konferencije doći će do umrežavanja, a biće vremena i za druženje i skijanje.
Konferencija se održava u vreme SKI OPENINGA kada će na Kopaoniku biti više od 10.000 ljudi iz Srbije i regiona, najveći do iz poslovnog okruženja što samo daje na značaju čitavom događaju, a može veoma da doprinese poslovnom širenju svake preduzetnice i one koja će to u budućnost postati.
Za sada nam je potvrđeno da će Konferenciju otvoriti Branislava Simanić, direktor Sektora preduzetništva Privredne komore Srbije - najavljuju u našem izvoru informacija, Zavodu za ravnopravnost polova Vojvodine.
Neke od tema koje će proći učesnice Konferencije:
- Zdravlje, vitalnost i energija (da li ste spremni da se osećate bolje nego ikada pre?)
- Psihologija (psihooški pristup životu i poslu sa aspekta ličnosti)
- Finansijska i ekonomska pismenost (potreba poznavanja knjigovođstva na jednostvan način, predstavljanje knjigovođstvenog programa Minimax, uvećanje profita poznavajući korake u finansijama, investicije)
- Liderske veštine, delegiranje zadataka
- Marketing, snaga ličnosti (shvatanje svih korišćenja resursa u svrhu što boljeg poslovanja)
- Javni nastup i komunikacijske veštine
- Pregovaranje i prodaja (alati i tehnike prožeti psihološkim pristupom, poznavanje tržišta i kako prodati i zadržati kupca)
- Umetnost ravnoteže (menjajući mentalne obrasce smirujemo um tako da možemo da ostvarimo viši nivo sreće)
Lični rezultati preduzetnice, očekivani nakon Konferencije:
- Unapređenje veština i znanja koja će vam pomoći u poslovanju u 2018. godini
- Umrežavanje sa ostalim učesnicama konferencije, ali i sa ostalim učesnicima SKI OPENINGA (veliki broj kompanija je već rezervisalo svoje mesto na Kopaoniku)
- Upravljate i poboljšajte svoje finansije kako bi postigli više
- Izgradite svoju ispunjenu i svetlu karijeru balansirajući do savršenstva profesionali i privatni život
- Baratajte opterećujućim zadacima i rokovima uz optimizaciju svoje energije
- Naučite kako da dobro spavate i probudite se svaki dan ispunjeni povećanom vitalnošću
- Otkrijte prednosti zdravog života i ishrane, smanjite stres.
I zato odlučite da provedete drugačiji vikend u ovoj godini!
Generalni pokrovitelj Konferencije je Novosadski sajam. Partner Konferencije je SAOP doo.
Učešće na predavanjima i radionicama su besplatna. (Učesnici snose troškove smeštaja u hotelu Angella).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program
Plan puta:
Četvrtak, 7. decembar – polazak
- iz Novog Sada 8:00 h, iz Beograda 09:30 h
Nedelja, 10. decembar – povratak u popodnevnim časovima
Potrebno da ponesete: dobru volju, toplu odeću, dva slobodna dana (odsutnost sa posla), otvorenost u prepoznavanju prilika i strast za napredovanjem.
Za više informacija o konferenciji „Preduzetnice u akciji“ i vaše prijave kontaktirajte nas:
Educom
E mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
+381 65 40 80 106
+381 63 428 494
FB: https://www.facebook.com/centarEducom/
FB: https://www.facebook.com/Bizniscose/
Izvor: Zavod za ravnopravnost polova / Medijska pratnja: Novi Radio Sombor